Schema jullov/sammanslagning

Den 21/11 var deadline för att lämna in jullovsschemat, vi saknar fortfarande en del scheman, önskas plats så måste dessa in omgående. Imorgon kommer vi meddela antal elever till kostenheten, efter detta är det svårare att beställa frukost, lunch och mellanmål. Jag kommer även bevilja personalens ledighet imorgon utifrån det antal som har anmält behov av omsorg. Har ni som redan lämnat in scheman några korrigeringar så är vi tacksamma om dessa uppdateras så snart som möjligt.

Vecka 52 kommer bli sammanslagning med Paradisskolan/Elmeskolan på Paradisskolan.

Det här inlägget postades i Okategoriserade. Bokmärk permalänken.

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.